Як повернути товари, куплені у стаціонарному магазині?

Повернення товарів, придбаних у магазині Reserved у Польщі, можливе протягом 30 днів з дати їх придбання в будь-якому магазині (крім аутлет-магазинів розпродажу).

Щоб зробити повернення, разом з товаром необхідно надати оригінал підтвердження покупки (наприклад, фіскальний чек, рахунок-фактуру з ПДВ).

Кошти за товар будуть повернуті у тій же формі, у якій була здійснена оплата. Якщо ви оплатили замовлення кредитною карткою, візьміть також підтвердження оплати з терміналу. Повернення коштів можливе лише на ту саму картку, представлену її власником.

Важливо! Товар не повинен мати ознак використання, на ньому повинні залишатися оригінальні етикетки.

 

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІНУ ТОВАРІВ У СТАЦІОНАРНИХ МАГАЗИНАХ RESERVED І RESERVED-KIDS

§ 1

1. Ці Правила та умови («Правила») встановлюють правила повернення і обміну товарів, придбаних у стаціонарних магазинах Reserved.


2. Ці Правила не поширюються на аутлет-магазини розпродажу та Інтернет-магазин, у яких продаються товари Reserved.


§ 2

Наведені нижче фрази мають у цьому документі такі значення:
1. Продавець – компанія LPP S.A., зареєстрована у місті Gdańsk за адресою 80- 769 Gdańsk, ul. Łąkowa 39/44.
2. Товари – усі товари, придбані в магазинах Reserved у Польщі.
3. Магазин Reserved – магазин під брендом Reserved або Reserved KIDS, розташований у Польщі.
4. Обмін товару – обмін придбаного товару на ідентичний (можлива зміна розміру і кольору).

§ 3

1. Кожен споживач має право повернути або обміняти товари, придбані в мережі магазинів Reserved, протягом 30 днів з дати здійснення покупки (тобто з дня, наступного за датою, зазначеною у фіскальному чеку/рахунку-фактурі з ПДВ як дата продажу) на умовах, зазначених у цих Правилах. Після закінчення вищезазначеного терміну товар більше не підлягає поверненню.


2. Ви можете обміняти або повернути товари, які:
a. не мають ознак використання;
b. не були пошкоджені;
c. мають всі оригінальні постійні маркування, зокрема непошкоджені етикетки та ярлики, які Продавець надав разом із товаром і які не мають ознак зняття або прикріплення;
d. упаковані в оригінальну непошкоджену упаковку, якщо така упаковка була надана;
e. купальники, якщо в них є непошкоджені захисні вставки (на нижній частині купальника).


3. Ви не можете обміняти або повернути такі товари:
a. нижню білизну (труси);
b. товари, придбані в аутлет-магазинах розпродажу;
c. товари, придбані за межами Польщі;
d. товари, придбані на особливих умовах, у тому числі пошкоджені товари;
e. паперові пакети.


4. Споживач може повернути або обміняти товар у будь-якому магазині, незалежно від того, де товар був фактично придбаний. Повернення або обмін може бути здійснено лише після пред’явлення оригіналу фіскального чека або оригіналу рахунку-фактури з ПДВ, а в разі оплати карткою – після пред’явлення підтвердження платежу з терміналу.


5. При поверненні товару Споживач: а. також повертає Продавцю чек, зазначений у попередньому пункті. Якщо в чеку вказані також і інші товари, Споживач отримує замінний чек. Оригінал чека залишається у Продавця.
b. пред’являє Продавцю оригінал рахунку-фактури з ПДВ. Якщо в рахунку-фактурі вказані також і інші товари, Споживач отримує коригувальний рахунок-фактуру. Оригінал рахунку-фактури з ПДВ.залишається у Продавця.


6. При прийнятті товарів для обміну Споживач: а. також пред’являє Продавцю чек, зазначений у пункті 3(4). Продавець робить у чеку відмітку про заміну товару. Оригінал чека залишається у Покупця.
b. пред’являє Продавцю оригінал рахунку-фактури з ПДВ. Споживач отримує коригувальний Рахунок-фактуру. Оригінал рахунку-фактури з ПДВ.залишається у Продавця.


§ 4.

Повернення товару здійснюється разом з поверненням сплачених Споживачем коштів:
a. якщо Споживач оплатив товар готівкою, повернення коштів здійснюється готівкою,
b. якщо Споживач здійснив оплату за допомогою платіжної, кредитної або дебетової картки, повернення коштів здійснюється на ту саму картку, яка використовувалася для оплати товару. Оплата може бути повернена тільки власнику картки на його платіжну, кредитну або дебетову картку.
c. якщо вся сума була сплачена Подарунковою Карткою Reserved, повернення коштів здійснюється на Подарункову Картку.
d. при оплаті ваучерами Sodexo або будь-якими іншими ваучерами, які приймаються у Reserved, повернення коштів здійснюється на Подарункову Картку Reserved.


§ 5.

1. Будь-які рекламації або заперечення щодо застосування Правил мають бути подані в письмовій формі протягом 3 днів з моменту настання події, що стала причиною рекламації, на адресу Продавця, зазначену в пункті 2(1) Правил.


2. З Правилами можна ознайомитись у магазинах Reserved або на сайті www.reserved.com


3. Правила залишаються чинними з 12 травня 2015 року до моменту їх скасування.

Ваші персональні дані захищається нами

Шановні клієнти,

З метою захисту персональних даних, які ви нам довірили, та з огляду на той факт, що Регламент Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року, який набув чинності з 25 травня 2018 року, повідомляємо вас, що, турбуючись про вашу безпеку, ми внесли зміни в наш інтернет-магазин, пов’язані із захистом цих даних.

Ми розробили нові Положення та умови Інтернет-магазину та нову Політику конфіденційності, обидва документи діють з 25 травня 2018 року. Ви зможете ознайомитися з ними на нашому веб-сайті www.reserved.com, у вкладці: Умови та Політика конфіденційності відповідно. Посилання на ці документи також будуть доступні всюди, де під час відвідування нашого веб-сайту ви стикаєтесь із згодою на обробку персональних даних або правилами Інтернет-магазину.

Відповідно до Положення, про яке йдеться, крім прав на доступ, виправлення та стирання ваших даних, ви матимете додаткові права, що випливають із Регламенту, такі як: право вимагати видалення ваших даних, право відкликати згоду на обробку даних та право на заперечення проти обробки даних. Ми адаптували наш магазин до нових вимог. Ваші дані залишаються в безпеці. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, будь ласка, зв’яжіться з нами.